Podporte náš EkoKvíz a pomôžte Slovákom vzdelávať sa v environmentálnych témach

Vedeli ste, že podľa predpokladu vedcov do roku 2050 na Zemi vyhynie každý desiaty živočíšny druh alebo o tom, že človek nepriamo skonzumuje za svoj živoť až 20kg plastu? Zdá sa Vám to príliž alarmujúce, no neviete, ako by ste to mohli zmeniť?

Naše o.z. Edukácia@Internet sa rozhodlo pripraviť EkoKvíz - prvý celoslovenský vedomostný online kvíz, zameraný na zvýšenie povedomia u Slovákov o environmentálnych témach. Cieľom EkoKvízu je nie len rozšíriť povedomie o zhoršujúcej sa klimatickej situácii na Zemi, no taktiež ľudí pozitívne motivovať, aby sa zamysleli nad dôsledkami svojho konania a konali viac ekologicky, a teda v súlade s prírodou.

Tohtoročný EkoKvíz pre nás predstavuje prvý ročník tohto podujatia a máme v záujme ho organizovať každý rok. Je pre nás dôležité, aby sa Slováci mohli v environmentálnych témach hravou formou pravidelne vzdelávať, a aby u nich došlo k zmene správania, no na vytvorenie a udržanie EkoKvízu sú pre nás potrebné financie, obzvlášť v tejto neľahkej dobe poznačenej pandémiou. Ak sa Vám myšlienka EkoKvízu páči a radi by ste prispeli k jej realizácii, budeme veľmi radi za akýkoľvek malý či veľký peňažný príspevok.

Ďakujeme :)

Jednorazovo
Mesačne
10€
20€
30€
50€
10€
15€
20€
30€

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.